Peynir

PASTORİZE SÜTTEN BEYAZ PEYNİR

kg
₺169,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Peynir
YAĞLI GÖBEK KAŞAR PEYNİRİ
KG
₺249,99 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
Peynir
VAKUMLU TAZE KAŞAR 
KG
₺249,99 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
Peynir

1,9 - 2,0 kg arası kalıp Taze Kaşar peyniri

KG
₺499,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
Peynir
Dışındaki küf oranı eskime zamanına bağlı değişmektedir.
ADET
₺524,90 KDV Dahil
₺619,90 KDV Dahil
Peynir
DİL PEYNİRİ
KG
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
Peynir
12,400 - 12,500 Kg Arası Bütün Kalıp
ADET
₺3.749,90 KDV Dahil
₺4.374,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Peynir
1 KG VAKUMLU ESKİ KAŞAR (olgunlaşma nedeniyle rahatsız edici koku ve ağır tat barındırmaz)
KG
₺299,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
Peynir
ERZİNCAN TAM YAĞLI BİDON TULUM PEYNİRİ 1 KG FİYATIDIR.
KG
₺189,90 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
Peynir
Az Tuzlu Erzincan İnek Tulumu
KG
₺199,90 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
Peynir
Erzincan Deri Tulum  (1,500 Gr -1,600 gr arası)
ADET
₺319,90 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
Peynir
Kurutulmuş (hafif nemli)Kars Beyaz Çeçil Peyniri
KG
₺189,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Peynir
İçerek Yeşil çeçil-Beyaz çeçil- Lor peyniri şeklindedir.
KG
₺199,90 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
Peynir

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Yöresel Kars Gravyer Peyniri

KG
₺499,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
1

Peynir

 

Sabah kahvaltısı dediğinizde hiç kuşku yok ki akla gelen ilk lezzetli seçenek peynir olacaktır. Pek çok farklı ürün çeşidi sayfalarımızdan karşınıza çıkmaktadır, damak tadına uygun ve kaliteli lezzetler konusunda, kesinlikle firmamızın çalışmaları size en nitelikli ürünleri sunmak durumundadır. Sindirim sistemini düzenleyen ve enfeksiyonlara karşı vücudu dirençli hale getiren bu lezzetli gıda seçeneği, en başta içerdiği kalsiyumla birlikte diş ve kemikleri destekleyen bir sonuç ortaya koymaktadır.

 

Yine insanlar için enerji veren gıda seçeneğinin, her türlü sağlıklı sonuçları ve lezzetli avantajları kendini göstermektedir. Firmamızın itinalı bir şekilde yolladığı ve sunduğu lezzetli seçenekler, geniş bir kitleye sağlıklı sonuçlar vermektedir. Özellikle de burada geniş bir yelpazede ortaya çıkmış ürünleri, her zaman faydalı ve avantajlı sonuçlarla değerlendirmek gerekir. Kahvaltı başta olmak üzere günün her vaktinde tüketip lezzetli avantajlarından istifade edeceğiniz seçenekler, size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Peynir Çeşitleri

 

Doğadan sofralarınıza gelen lezzetli alternatifler, sağlıklı gıda seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Özellikle de Kars ilinin yöresel lezzetleri ve ülkemizin bu konudaki çalışmaları, oldukça uygun ve lezzetli sonuçları ortaya koymaktadır. Pek çok farklı ürün içerisinde, özellikle peynir çeşitleri mutlaka dikkati çeken bir kalite anlayışını gözler önüne getirmiştir.

 

Kaşar peyniri çeçil peyniri ve beyaz peynir ile birlikte tulum peyniri lezzetlerini her zaman en iyi biçimde değerlendirmek gerekir. Tamamen organik çözüm ve fırsatlarla birlikte firmamız tarafından karşınıza çıkmış olan lezzetli alternatifler, hiç kuşku yok ki tat ve fayda bakımından oldukça ideal sonuçlar yaratmaktadır. Fiyat olarak ekonomik ve kalite olarak en iyi standartlarda lezzetler, organik bir çözümün avantajını göstermek durumundadır.

 

Peynir Fiyatları

 

Günümüz piyasasında kaliteli ürünler ve lezzetli seçenekler, insanlar için çok ideal avantajlar yaratmıştır. Çok sağlıklı bir şekilde piyasaya kazandırılmış olan ürün tercihlerinin oldukça nitelikli sonuçlarını görmek söz konusu olmaktadır. Peynir fiyatları uygun standartlarla birlikte gayet makul bir çerçevede çözüm bütünlüğü yaratmaya devam etmektedir.

 

Ekonomik bir alışveriş fırsatı ve organik lezzetleri tedarik noktasında, ürün çözümlerimiz her zaman size yardımcı olmaktadır. Eviniz ve aileniz için vereceğiniz siparişler, sağlıklı beslenme konusunda önemli bir çözüm yaratacaktır. Yeni sayfalarda karşınıza çıkmış olan lezzetli ürünlerimiz, firmamızın bu konuda ne kadar yoğun ve hassas çalıştığını örmektedir.

 

Doğal Peynir Fiyatları

 

Doğal lezzetler ve organik ürün çözümleri konusunda, firmamızın örnek ürünleri var. Bu ürünler gayet avantajlı ve makul bir çerçevede fırsat yaratmaktadır. Lezzet bakımından çok önemli özelliğe sahip olan ürünlerimiz, gayet farklı avantajlı ve nitelikli olmak durumundadır.

 

İnsanların sağlıklı beslenmesi için tercih edilen ürünlerin yanı sıra, doğal peynir fiyatları ekonomik olarak bütün müşterilerimize gerekli desteği vermektedir ve kolaylığı sağlamaktadır. Sağlıklı gıda seçenekleri konusunda size sunduğumuz geniş imkânlar, çok faydalı ve avantajlı sonuçlar yaratıyor. Bu muazzam lezzetleri elde etme noktasında firmamızın önemli çözümleri size yardımcı olmaya devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR