Bal
DOĞAL VE KATKISIZ KARS YAYLA SÜZME BALI
KG
₺299,90 KDV Dahil
Bal

ŞEKERSİZ MUMSUZ ÇİÇEK BALI

KG
₺299,90 KDV Dahil
Bal

1.SINIF DOĞAL-KATKISIZ KARS HAM BAL

1.600 gr fiyatıdır. En küçük petek bal boyutumuzdur.(teneke içerisindeki fotoğraf buna aittir.)

2 kg olan seçeneğimiz teneke içerisinde süzme bal eklenmiş halde satılmktadır.

3 kg ise petek halinde gelmektedir. KIRILMASI GİBİ ŞÜPHELERİNİZ OLMASIN HEPSİ ÖZENLE PAKETLENMEKTEDİR.

KG
₺639,90 KDV Dahil
Bal

KATKISIZ DOĞAL KARS YAYLA PETEK BALI

1.600 gr fiyatıdır. En küçük petek bal boyutumuzdur.(teneke içerisindeki fotoğraf buna aittir.)

2 kg olan seçeneğimiz teneke içerisinde süzme bal eklenmiş halde satılmktadır.

3.4 kg ise petek halinde gelmektedir. KIRILMASI GİBİ ŞÜPHELERİNİZ OLMASIN HEPSİ ÖZENLE PAKETLENMEKTEDİR

 

ADET
₺479,90 KDV Dahil
Bal
KARS ÇİÇEK BALI
KG
₺249,90 KDV Dahil
Bal

SAF ARI POLENİ 

ADET
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
Bal

900 gr (1 kg bal kavanozunda) Kristalize Bal - Beyaz Bal (Balın kristalize hali şekerli haliyle karıştırılmamalıdır.) Daha detaylı bilgi

için lütfen ürün özelliklerini okuyunuz.

ADET
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
1

Bal

 

İnsanların sağlıklı olabilmesi için özellikle gıda konusunda organik tercihlere yönelmek çok önemlidir. Oldukça faydalı bir şekilde karşımıza çıkmış olan gıdalar içerisinde, bal her zaman özel bir yere sahip olmuştur. Dünyanın hastalıklarla mücadele ettiği dönemde bağışıklık sisteminin önemini çok daha iyi anlamış durumdayız. Doğanın insanlara armağanı olan organik ve lezzetli ürünler, hiç kuşku yok ki her zaman iyi bir tercih ve lezzetli bir seçenek olmaya devam edecektir. Lezzet, tat ve fayda bakımından önemli özelliğe sahip olan kahvaltılık lezzetleri değerlendirmek için sayfalarımızda çok önemli çözümler var.

 

Ailesine ve sevdiklerine değer veren insanlar, aynı zamanda kendi sağlığını düşünüp hareket etmelidir. Kahvaltılık lezzetler konusunda damak tadına uygun seçenekler her zaman ideal tercih ve fırsat olmaya devam edecektir. Sayfalarımızda karşınıza çıkmış olan ürünler, özellikle geniş bir kategoride polen petek balı ve süzme bal şeklinde kendini göstermektedir.

 

Bal Fiyatları

 

Organik bir biçimde üretilmiş önemli lezzetler sayfalarımızdan size ulaşıyor. Yöresel olarak firmamızın özenle hazırlamış olduğu ürün tercihleri, organik ve damak tadına uygun lezzetler konusunda çok büyük avantajlar yaratmıştır. Görsel olarak çok etkileyici olan ürünlerimiz hem doyurucu hem de besleyici yapıya sahiptir. Her yaş grubundan insanın fiziksel gelişimini tamamlaması ve bağışıklık sistemini güçlü tutması önemlidir.

 

Bunun için piyasada pek çok farklı fiyat ve seçenek karşınıza çıkabilir. Hem lezzetli hem de organik yapısının yanı sıra ekonomik olarak bal fiyatları buradaki ürünleri tercih etmek isteyen müşterilerimize önemli avantajlar sağlamaktadır. Doğal yöntemlerle arıların hazırladığı ve emek verdiği bu lezzetler, kesinlikle insanların vazgeçemediği sağlıklı bir gıda alternatifini gözler önüne getirmektedir.

 

Doğal Bal

 

Doğada bulunan mevcut gıda seçeneklerinin, insanlar için organik ve avantajlı bir sonuç yarattığı bilinmektedir. Firmamızın itinalı çalışmaları, buradaki kaliteli gıdaların lezzet ve avantajlarını daha net bir biçimde ortaya koymuştur. Organik bir biçimde hazırlanmış ve insanların karşısına çıkmış olan doğal bal, gıda kategorisinde gerçekten çok özel bir yere sahiptir. Lezzet ve damak tadına uygunluğun yanı sıra, özellikle de sağlıklı bir tercih noktasında firmamızın çözümleri size büyük katkı sağlamaya devam edecektir.

 

Doğal Bal Fiyatları

 

Sayfalarımızda mevcut bulunan doğal bal fiyatları kaliteli ve ekonomik fırsatları yan yana gelmesini göstermektedir. Fiyatı uygun kendi lezzetli ve kaliteli olan gıda seçenekleri, organik bir lezzet avantajı ile size büyük destek verecektir. Çok kaliteli ve avantajlı bir fırsat bütünlüğü noktasında özellikle firmamızın çözümleri gayet sağlıklı bir sonuç yaratmaktadır. Sağlıklı ambalaj içerisinde bulunan ürün tercihlerini hızlı bir biçimde sipariş verip bu lezzetli seçeneğe sahip olabilirsiniz. Doğal lezzetleri elde etmek açısından burada çok önemli ürünlerimiz karşınıza geliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR