Bal
DOĞAL VE KATKISIZ KARS YAYLA SÜZME BALI
KG
₺299,90 KDV Dahil
Bal

ŞEKERSİZ MUMSUZ ÇİÇEK BALI

KG
₺299,90 KDV Dahil
Bal

900 gr (1 kg bal kavanozunda) Kristalize Bal - Beyaz Bal (Balın kristalize hali şekerli haliyle karıştırılmamalıdır.) Daha detaylı bilgi

için lütfen ürün özelliklerini okuyunuz.

ADET
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
1

Süzme Bal

 

Bal gibi lezzetli bir gıda seçeneğini tüketmek istediğinizde bu lezzetin avantajlarını en iyi şekilde görmelisiniz. Yıllardan beri insanlar doğanın en güzel armağanı olan bal tüketiyor ve bu konuda damak tadına uygun lezzetler her zaman insanlara büyük destek sağlıyor. Fiziksel direnci artıran ve vücuttaki yararlı hücreleri çoğaltan lezzetli alternatifler, özellikle kahvaltılarda insanları bir araya getiren iyi bir lezzet avantajını göstermektedir.

 

Tereyağı, kaymak ve benzer ürün lezzetleri ile muazzam ikili oluşturan süzme bal, en başta zahmetsiz tüketim ve kahvaltılık lezzetler konusunda çok önemli bir çözüm yaratmak durumundadır. Günümüz standartlarında sağlıklı ürün lezzetleri, oldukça önemli avantajlarla karşınıza gelmektedir. Ekonomik ve kaliteli ürünlerimiz sayesinde sofranıza uygun ve damak tadınıza uyumlu lezzetleri firmamızın desteği ile tedarik edebilirsiniz.

 

Süzme Bal Fiyatları

 

Çok faydalı ve avantajlı ürün seçenekleri pek çok rahatsızlığa iyi gelen sonuçlar ortaya koymaktadır. En çok da enerji vermesi ile bilinen bu lezzetli ürün seçeneklerini, firmamızın itinalı bir şekilde hazırlamış olduğu kategoriden takip edebilirsiniz. Burada lezzet ve ürün avantajının yanı sıra süzme bal fiyatları ekonomik olarak yine fırsatların göstergesi olmuştur. Gayet kaliteli bir perspektifte değerlendirme yaptığınızda, firmamızın lezzet çözümleri size bir destek vermeye devam edecektir.

 

Gayet sağlıklı ve kaliteli lezzetleri elde etme noktasında firmamızın ürün fırsatları size her zaman gereken yardımı sağlayacaktır. Sağlıklı ambalaj içerisinde müşterisine ulaşmak için hazır bekleyen ürün tercihlerimiz, ekonomik, lezzetli ve kaliteli bir sonucu ortaya koymaktadır. Kalite standartları ve avantajlı ürün tercihleri konusunda firmamız önemli çözümlerle size destek sağlamaya devam etmektedir.

 

Süzme Bal Çeşitleri

 

Firmamızın itinalı bir şekilde hazırlamış olduğu ürün seçenekleri size oldukça büyük avantajlar sağlamaya devam etmektedir. Özellikle de bu kategoride karşınıza çıkmış olan süzme bal çeşitleri hem lezzet hem de fayda bakımından önemli özelliklere sahiptir. Süzme çiçek balı, Karakovan süzme balı ve ham bal gibi alternatifler, sofranızı renklendirip sizi daha iyi besleyecek çözümler ortaya koymaktadır.

 

Zevkle tüketeceğiniz bu sağlıklı gıda alternatifleri, gerçekten doğanın mucizesi gibidir. Burada karşınıza çıkmış olan ürünlerle birlikte, hem değerlendirme yapabilir hem de bu lezzeti seçenekleri iyi bir fırsat ve avantaj olarak yorumlayabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için kesinlikle buradaki ürünler sizin için tavsiye edilen bir sonucu ortaya koymuştur.

 

Süzme Bal Fiyatları ve Çeşitleri

 

Sağlıklı gıdalar ve bu gıda seçeneklerinin avantajlı sonuçları, insanları her zaman pozitif bir şekilde etkilemiştir. Muazzam bir lezzet anlayışı ile ortaya çıkmış olan ürün seçenekleri, gayet faydalı ve nitelikli sonuçlar yaratmaktadır. En başta da firmamızın esaslı çalışmaları ile buradaki ürün çözümlerini en iyi biçimde değerlendirmek gerekir. Son derece kaliteli ve avantajlı lezzet hassasiyeti sayesinde firmamızın önemli çözümleri size çok büyük kolaylık ve nitelikli avantaj sağlamaya devam edecektir. Uygun süzme bal fiyatları ve çeşitleri ile sipariş verip hemen fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR