Bal

900 gr (1 kg bal kavanozunda) Kristalize Bal - Beyaz Bal (Balın kristalize hali şekerli haliyle karıştırılmamalıdır.) Daha detaylı bilgi

için lütfen ürün özelliklerini okuyunuz.

ADET
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
1

Ham Bal

 

Sağlıklı gıda dediğimiz zaman akla gelen ilk seçeneklerden biri de hiç kuşku yok ki bal olacak. Yüksek ısıda işlem görmemiş ve pastörize edilmemiş bal lezzetleri, gerçekten daha doğal ve daha avantajlı sonuçlar ortaya koyabilir. Pek çok insanın gıda tercihine uygun olarak firmamız, her zaman sağlıklı çözümler üretmiştir.

 

Burada ortaya koyduğumuz nitelikli ürün örnekleri ve önemli çözümler, daha sağlıklı fırsatlar noktasında size yardımcı olacaktır. Geniş bir kategoride ortaya koymuş olduğumuz ürün örnekleri, insanlar için çok faydalı ve avantajlı sonuçlar yaratmaktadır. Özellikle de son dönemin favori tercihi olan ham bal, pek çok insanın bağışıklık sistemini güçlendiren çözüm ve ürün olarak kendini göstermiştir.

 

Ham Bal Fiyatları

 

Doğal yollardan üretilmiş sağlıklı gıdalar, daha besleyici ve daha faydalı olabilir. Özellikle ürün kategorisi genişledikçe, faydalı seçenekleri daha yakından takip etmek söz konusu olacaktır. Son derece başarılı ve avantajlı çalışmalarla beraber, firmamız insanlar için oldukça faydalı ve güvenilir sonuçlar ortaya koymuştur. Güvenilir ve nitelikli tedarik zincirinin ortaya koyduğu çözümler ile birlikte, ham bal fiyatları ekonomik alışveriş konusunda size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Sayfalarımızda bulunan yüksek kaliteli ürünler, en ekonomik çözümler ile birlikte size kolaylık sağlamaktadır. Lezzetli ve kaliteli olarak kategorize edilmiş gıda seçenekleri, insanlar için çok faydalı ayrıcalıklarla beraber kendini göstermektedir. Burada görmüş olduğunuz ürün örneklerini çok yaratıcı fırsatlarla değerlendirebilir ve lezzet bakımından önemli bir avantaj olarak görebilirsiniz.

 

Doğal Ham Bal

 

Gıda konusundaki doğal tercihler, daha avantajlı ve organik çözümler yaratıyor. Lezzet kalitesi ve sağlıklı ürün bütünlüğü bakımından, doğal ham bal önemli bir örnek olarak karşımıza çıkmaktadır. İşlem görmemiş doğal bal seçeneklerinin daha besleyici ve daha avantajlı sonuçlarını görmek söz konusu olmaktadır. Lezzet bakımından yine beklentileri karşılayan ürün örnekleri, her zaman daha nitelikli bütünlüğü ve fırsat avantajları ile insanlara destek vermektedir.

 

Oldukça yüksek standartlı ürün örneklerini gördüğünüz noktada, lezzet ve kalite performansı bakımından önemli ürün çözümlerini değerlendirmek sizin için çok daha kolay olacaktır. Doğal lezzetler ve kaliteli ürün örnekleri her bakımdan insanların sahip olmak istediği fırsatlar ortaya koymaktadır.

 

Doğal Ham Bal Çeşitleri

 

Geniş ve avantajlı kategoride ürünlerimiz size büyük kolaylık sağlamaktadır. Hem yöresel lezzetleri hem de organik çözümleri size ulaştırmak için yoğun çabalarımız devam ediyor. Doğal ham bal çeşitleri burada önünüze gelirken, dilediğiniz gibi tercih yapabilir ve sağlıklı gıdalar konusunda önemli fırsatları gözden geçirebilirsiniz.

 

Doğal lezzetlerin insanlar için faydası çok iyi bilinirken, burada gayet makul pozisyonda ürün örnekleri her zaman size daha büyük katkı ve önemli destek sağlamaya devam edecektir. Üst düzey lezzet ve yüksek kalite anlayışı ile takviye gıdalar insan hayatına her zaman büyük katkı sağlamaktadır. Burada görmüş olduğunuz lezzetli seçenekleri değerlendirmek için, hemen harekete geçebilir ve iyi bir sonucu gözden geçirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR