Peynir
Dışındaki küf oranı eskime zamanına bağlı değişmektedir.
ADET
₺524,90 KDV Dahil
₺619,90 KDV Dahil
Peynir
12,400 - 12,500 Kg Arası Bütün Kalıp
ADET
₺3.749,90 KDV Dahil
₺4.374,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Peynir
1 KG VAKUMLU ESKİ KAŞAR (olgunlaşma nedeniyle rahatsız edici koku ve ağır tat barındırmaz)
KG
₺299,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
1

Eski Kaşar

 

Geçmiş dönemin klasik peynir lezzetleri bugün halen revaçta olmaya devam ediyor. Besleyici ve doyurucu olmakla birlikte lezzetli ve sağlıklı olarak karşınıza çıkmış olan eski kaşar, özellikle de yöresel avantajları en iyi şekilde ortaya koymak durumundadır.

 

Ülkemizin doğu bölgelerinde bu konuda önemli çalışmalar yapılıyor. Organik ürün ve lezzetli seçenekler konusunda karşınıza pek çok farklı alternatif çıkmak durumundadır. Özellikle de insanların memnuniyetini değerlendirmek istediğiniz noktada, en nitelikli ürün tercihleri size büyük katkı ve önemli avantajlar sağlamaya devam edecektir. İnsanlar için çok faydalı ürün avantajlarını gördüğünüz noktada, önemli lezzetleri gözden geçirebilir ve sağlıklı ürün alternatiflerini iyi bir fırsat çerçevesinde ön planda tutabilirsiniz.

 

Eski Kaşar Fiyatları

 

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli peynirleri size sunmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Sayfalarımıza taşınmış olduğumuz lezzetli ürünler gıda ihtiyacınızı karşılayıp size önemli avantaj desteği sağlayacaktır. Günümüz standartlarında kaliteli ve lezzetli olduğu kadar fiyatlarıyla dikkat çeken ürünlerimiz, bu sayfalarda karşınıza gelmektedir.

 

Ekonomik anlamda iyi bir çözümü destekleyen eski kaşar fiyatları, özellikle size bu konuda çok büyük avantajlar ve nitelikli fırsatlar sağlamaya devam edecektir. Firmamızın esaslı çalışmaları burada dikkat çekici bir sonuç bütünlüğü ortaya koymuştur. Özellikle de firmamızın burada önemli görevler üstlenmesi ve sağlıklı ürünleri değerlendirmesi, insanlar adına iyi bir fırsat ve avantaj yaratmıştır.

 

Eski Kaşar Peyniri

 

Damağınızda bırakmış olduğu lezzet ve doyumluk avantajlarla birlikte, sağlıklı gıda alternatifleri her zaman önemli bir çözüm olmuştur. Besleyici ve doyurucu gıdaların önemini bugün daha iyi anlamış durumdayız. Özellikle de bağışıklık sistemini güçlü tutan kalsiyum destekli ürünler, kemik ve diş sağlığına ayrıca katkı desteği vermek durumundadır.

 

Günümüz standartlarında eski kaşar peyniri hem lezzet hem de kalite bakımından önemli ayrıcalıkları ortaya koymuştur. Yöresel lezzetler ve sağlıklı ürün alternatifleri, insanların memnuniyetle tercih ettiği çözüm ve avantajları gözler önüne getirmektedir firmamızın itinalı bir şekilde hazırlayıp dikkat ve sunmuş olduğu ürün çözümleri, en başta müşteri memnuniyetine çok büyük destek vermeye devam etmektedir.

 

Kars Eski Kaşar Peyniri

 

Muazzam bir ürün ve lezzet anlayışı konusunda, firmamız önemli çözümlerle size destek sağlamaya devam etmektedir. Doğu bölgesinde yöresel lezzetler organik yollardan üretilmiş ve gayet lezzetli seçenekler orada ön plana gelmiştir. Kars eski kaşar peyniri fiyat olarak ve kalite olarak ideal şartlarda karşınıza gelmektedir. Firmamızın burada ortaya koymuş olduğu tedarik avantajları, ürün kalitesi ile birlikte ekonomik bir çözüm bütünlüğü oluşturmaya devam etmektedir.

 

Renkli görsel ve nitelikli sayfalarda hazır bekleyen sağlıklı gıda alternatifleri, organik bir çözüm ve avantajlı lezzet şeklinde size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İnsanların yoğun emek vermek sureti ile hazırlayıp sunduğu önemli lezzetler, kesinlikle yüksek kalite standartları ile karşınıza gelmek durumundadır. Belli bir süre dinlendirilmiş sağlıklı ürün seçenekleri, her bakımdan lezzet ve her bakımdan avantajlar yaratmaya devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR