Bal

1.SINIF DOĞAL-KATKISIZ KARS HAM BAL

1.600 gr fiyatıdır. En küçük petek bal boyutumuzdur.(teneke içerisindeki fotoğraf buna aittir.)

2 kg olan seçeneğimiz teneke içerisinde süzme bal eklenmiş halde satılmktadır.

3 kg ise petek halinde gelmektedir. KIRILMASI GİBİ ŞÜPHELERİNİZ OLMASIN HEPSİ ÖZENLE PAKETLENMEKTEDİR.

KG
₺639,90 KDV Dahil
Bal

KATKISIZ DOĞAL KARS YAYLA PETEK BALI

1.600 gr fiyatıdır. En küçük petek bal boyutumuzdur.(teneke içerisindeki fotoğraf buna aittir.)

2 kg olan seçeneğimiz teneke içerisinde süzme bal eklenmiş halde satılmktadır.

3.4 kg ise petek halinde gelmektedir. KIRILMASI GİBİ ŞÜPHELERİNİZ OLMASIN HEPSİ ÖZENLE PAKETLENMEKTEDİR

 

ADET
₺479,90 KDV Dahil
1

Karakovan Petek Balı

 

Damak tadınıza hitap eden ve lezzetli olarak kendini gösteren ürün tercihleri, insanlar için faydalı ve lezzetli bir seçenek olmak durumundadır. Pek çok farklı bal seçeneği içerisinden özellikle kütük kovanlarda doğal ortamda üretilmiş bal seçeneklerini burada lezzetli bir alternatif olarak değerlendirmek gerekir. Dışarıdan herhangi bir beslenme desteği olmadan arıların doğal ortamda üretmiş olduğu bal, gerçekten lezzet ve avantaj bakımından iyi bir çözüm yaratmak durumundadır.

 

Dünya standartlarında lezzet ve kalite anlayışını gördüğünüz noktada özellikle firmamızın kendi çözümleri ile ortaya koymuş olduğu organik lezzetleri değerlendirmek gerekir. Aile sağlığını düşünen ve lezzetli bir paylaşımı çok değerli gören insanlar için Karakovan petek balı, firmamızın itinalı bir şekilde hazırlayıp sunduğu önemli lezzetleri gözler önüne getirmektedir.

 

Karakovan Petek Balı Fiyatları

 

Lezzetli ve avantajlı ürün tercihleri konusunda firmamızın çözümleri her zaman sağlıklı ve her zaman avantajlı fırsatlar yaratmıştır. İnanılmaz bir ürün lezzetini değerlendirmek istediğiniz anda burada gördüğünüz rakamsal koşullar gerçekten oldukça uygun ve ekonomik sayılır. Böylesine önemli dünya standartlarında lezzetler, doğal ortamlarda üretiliyor ve gerçekten sağlıklı bir şekilde karşınıza geliyor.

 

Karakovan petek balı fiyatları ekonomik anlamda özellikle bu ürünlere ulaşmak isteyen insanlar için iyi bir fırsat yaratmaktadır. Ailesinin sağlığını ve özellikle de ailesinin fiziksel direncini düşünen insanlar için buradaki gıda seçenekleri besleyici ve doyurucu bir sonuç yaratmaktadır. Gıda sektörünün kaliteli ve sağlıklı malzemeleri her zaman insanlar için çok önemli olmuştur. Gayet faydalı bir perspektifte değerlendirme yaptığınızda, petek balı fiyatları karşınıza çıkan seçenek ve fırsatlar sizin için her zaman lezzetli sonuçlar yaratacaktır.

 

Kars Karakovan Petek Balı

 

Ülkemizde doğal ve organik lezzetler dediğimiz zaman, akla gelen ilk şehirlerden biri Kars ilidir. Burada pek çok farklı lezzet doğal koşullarda üretilir ve insanlara sunulur. Firmamızın örnek ürünleri içerisinde bulunan Kars Karakovan petek balı, gerçekten mutlaka ulaşmanız gereken önemli bir ürün seçeneğini gözler önüne getirmektedir.

 

Lezzet ve kalite standartları en iyi seviyede kendini göstermiş olan ürünlerimiz, insanların sağlığı için iyi bir tercih olmak durumundadır. Yine damak tadına uygun lezzetleri aradığınız noktada firmamızın çözümleri her zaman size gerekli destek ve avantajı sağlamaya devam edecektir.

 

Kars Karakovan Petek Balı Fiyatları

 

İnanılmaz bir lezzet ve kalite anlayışını gördüğünüz noktada firmamızın en sağlıklı çözümleri size gereken yardımı yapacaktır. Burada büyük bir hassasiyetle insanların takip ettiği nitelikli fırsatlar, özellikle ürün kalitesi ve avantajlar bakımından çok önemli imkânları ön plana getirecektir.

 

Yıllar boyunca vermiş olduğumuz emek, ürün kalitesinin en iyi standartlarda ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Burada çok dikkatli bir şekilde gözden geçirdiğimiz ürünlerle beraber Kars Karakovan petek balı fiyatları ekonomik bir fırsat ortaya koymaktadır. Damak tadına hitap eden lezzetler ve ayrıcalıklı seçeneklerle birlikte ürün kalitesini ve lezzet avantajlarını her zaman en iyi çözümlerle değerlendirmek gerekli olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR