ARI POLENİ
ARI POLENİ
ARI POLENİ
ARI POLENİ
ARI POLENİ

Arı Poleni

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,90(KDV Dahil)

SAF ARI POLENİ 

:
BALA KATIP TÜKETEBİLİRSİNİZ
* yoğurda, suya, süte, meyve suyuna karıştırabilirsiniz veya bu haliyle kuru olarak sabah ve akşam aç karna tüketebilirsiniz.
* Bir yaşından beş yaşına kadar olan çocuklar sabah akşam yarım çay kaşığı,
* Beş yaşından on yaşına kadar olan çocuklar bir çay kaşığı,
* On yaşından büyük çocuklar yarım tatlı kaşığı ve yetişkinler bir tatlı kaşığı tüketebilirler.
* Poleni serin bir ortamda ya da buzdolabında saklayınız.
* Polenin tadı bitki kaynağına bağlı olarak değişmekte olup genelde tatlı lezzettedir.
* Arı poleni içerisinde bulunan 22 çeşit amino asit, vitamin ve mineraller, karbonhidratlar, proteinler ve B vitamini sayesinde doğal enerji kaynağıdır, dayanıklılığınızı artırarak gün boyunca sizi dinç tutar.
* Arı poleni genellik ile iltihapların iyileşmesinde rol oynayan ayrıca sedef hastalığı ve egzama gibi hastalıklarda ortaya çıkan tahrişleri gidermekte kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan amino asitler ve vitaminler cildimizi korur ve yeni hücrelerin oluşmasını sağlar.
* Arı poleni astım gibi hastalıklar için kesin bir çözüm değildir. Bu polen sadece alerji sezonunda daha az reaksiyon göstermenizi sağlayabilir. İçerdiği yüksek miktardaki antioksidan sayesinde akciğer dokularında iltihap önleyici olarak kullanılır ve astım gibi hastalıkları önleyebilir. Histamine miktarını azaltarak birçok alerjinin iyileşmesinde fayda sağlar. Yapılan araştırmalara göre arı poleni tüketiminden sonra çoğu hastanın astım sorunu ve de sinüs ile ilgili alerjik problemlerinin azaldığı sonucuna ulaşılmıştır.
* Sağlığa yararlı vitaminler, mineraller ve proteinlerin yanı sıra arı poleni içerisinde sindirim sistemimiz için fayda sağlayacak enzimler bulunur. Bağırsak florası için çok önemlidir dolayısı ile bağışıklık sistemimizi desteklemekte faydalıdır. Araştırmalara göre arı polenini antibiyotik özelliğinden dolayı bedenimizi virüslere karşı korumakta birebirdir.
* Arı poleni içerisinde bulundurduğu antioksidan sayesinde kılcal damarları, kan damarlarını, dolaşım ile ilgili sorunların giderilmesinde yardımcı olur ve de kolesterol seviyesini düzenler. Pıhtılaşmayı önleyerek kalp krizlerinde ve felç gibi durumları önlemekte yardımcı olur.
* Prostat sorununa sahip olan erkekler arı poleninin iltihap önleyici özelliğini kullanarak bu dertlerine bir deva bulabilirler. Ayrıca bazı karışımlarla cinsel gücü artırmaktır. Kadınlarda yumurtalıkları düzene sokarak ve de uyararak hamile kalma ihtimalini hızlandırır.
* Polenin bilinen bir zararı yoktur. Mükemmel bir besin takviyesidir, ilaç değildir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR